Chirurgia plastyczna: Więc, podsumowując!

Uncategorized

Chirurgia plastyczna-to ogromne pole, które ciągle się rozwija i czasami może być przerażające. Korekcja nosa, powiększanie piersi, pomniejszanie, podnoszenie rąk, brzucha i bioder, liposukcji … bez paniki! Cosmo powie ci wszystko o operacji plastycznej, i co najważniejsze, to pomoże ci wiedzieć, czy jesteś gotowy, aby rozpocząć.

Estetycznej: możemy to zrobić ponownie?Estetycznej: możemy to zrobić ponownie?

Nie zadowoleni z nosem, to spróbuj nosa . Brzucha? Trzeba by spróbować liposukcję brzucha lub plastiku. Uważasz swoje ręce zbyt miękkie? Ci dźwignia do podnoszenia, zwany także. Ale uważaj na dryfem Donatella!

Zanim dojdziemy do tego punktu, i chcesz zrobić to znowu i znowu. Można również Zajmę się sportem lub po prostu nauczyć się akceptować swoje ciało i kochać siebie, jak ty.

A jeśli twoje kompleksy przewyższają ciebie i zapobiec kwitnących na codzień, chirurgia Plastyczna może być dobrym rozwiązaniem.

Estetyczna Chirurgia Ciała

Brzuchy też odbił się lub odkształca się po ciąży mogą być wygładzone za pomocą .

Za skórki pomarańczowej na udach, pośladkach, a nawet ud, liposukcja może rozwiązać problem.

Metody te często łączą się z toczenia lub drenaż limfatyczny, aby przywrócić krążenie krwi i przywrócić piękny wygląd skóry.

Trochę za uszy, chirurgia Plastyczna prywatnych części … Nymphoplasty interweniuje, by zbudować ust żeńskich narządów płciowych. Operacja ta pozwala kobietom z ich ust, aby uczynić je bardziej trudne do zauważenia.

Chirurgii plastycznej twarzy

Z upływem czasu, skóra twarzy relaksuje i zmarszczki powstają. Jeśli cię to niepokoi, zdejmowanie skóry może być dobrym rozwiązaniem. Ale uważaj, to bardzo ważny zabieg.

Innej alternatywy dla osoby, znacznie mniej inwazyjne niż lifting twarzy: zastrzyki z botoksu . Toksyna botulinowa pomaga wypełnić zmarszczki i wtrysku odbywa się bardzo szybko w praktyce medycznej.

Należy uważać, aby nie przesadzić. Powtarzane wstrzyknięcia botoksu w rzeczywistości może zniekształcić rysy twarzy. Musisz wiedzieć, jak dawka!

Jeśli twój nos przeszkadza ci, ma brzydki guzek lub zbyt dużo nozdrzy, można użyć nosa . To normalna operacja jest również przeznaczony dla osób cierpiących na problemy z oddychaniem z powodu deformacji zatok.

Inna częsta interwencji, szczególnie w dzieciństwie, jest. To imię nic dla ciebie nie znaczy ? Jest to operacja, aby dołączyć wolnostojący uszy.

Skupić się na powiększenie piersi i zmniejszenie piersiSkupić się na powiększenie piersi i zmniejszenie piersi

Piersi małe lub nawet braku, można regulować połączeniu z powiększeniem piersi . Zanim zarezerwowane dla gwiazd i innych medialnych osobowości, powiększenie piersi jest teraz demokratycznej zaoferować implanty piersi bardziej oszczędne, niż w czasach Pamela. I na szczęście !

Jeśli masz w piersi prawie nie istnieje, że mieszkasz źle, nie wahaj się pytać.

Jeśli naprzeciwko piersi ciężkie, uszkadzali plecy lub nie przeszkadzają ci, zmniejszenie piersi-to dla ciebie. Ponadto, może on również być wynagrodzona ubezpieczenia społecznego w określonych warunkach.

Wyborze chirurga kosmetycznegoWyborze chirurga kosmetycznego

To jest ważnym krokiem, aby nie zaniedbywać, aby mieć pewność, że wynik jest zgodny z tym, co pan miał na myśli. Brać cały czas trzeba wybrać się do lekarza.

Nie wahaj się, aby spotkać się z kilkoma. Najważniejsze, że czujesz się pewny siebie!

Aby rozpocząć, wybierz Twój chirurg w zależności od operacji, którą chcesz przekazać. To może wydawać się oczywiste, ale jak w każdy rodzaj medycyny, każdy ma swoją specjalność.

Większość chirurgów plastycznych pracują w klinice, ale niektóre, wyspecjalizowanych w lub zmniejszenie piersi, a także pracować w publicznym szpitalu.

Sam, choć takie operacje, jak korekcja nosa czy powiększenie piersi są wspólne, stanowią one ryzyko dla zdrowia. Poświęć trochę czasu, aby omówić to z lekarzem i chirurgiem przed rozpoczęciem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *